• pondělí 24 1. 2022 v čase 9-12 hod se uskuteční již druhý celouniverzitní workshop ke sdílení zkušeností.

Jeho obsahem bude sdílení zkušeností z distanční výuky na UPCE, v prostředí LMS Moodle, MS Teams či jiných e-learningových nástrojů a systémů. Již nyní Vás můžeme pozvat na zajímavé příspěvky, jejichž prostřednictvím se s námi dr. Synková podělí o zkušenosti s aplikovaným výzkumem v době pandemie: práci s cloudovým softwarem na analýzu kvalitativních dat, dr. Maštálka o zkušenost s online platformami pro interaktivní práci studentů v seminářích a cvičeních, Ing.  Jankovská s antiplagiátorským systémem na UPCE a Mgr. Bezdíčková s diskusním fórem v LMS Moodle. Rovněž bychom Vám rádi představili i motivační video, které se zabývá designem moderně pojaté VŠ výuky se zapojením technologií, metodických i technologických východisek a motivačních prvků pro zdárnou implementaci modelu do výuky, které pro nás připravil Mgr. Petr Sudický působící na Masarykově univerzitě.

Rádi bychom opět pozvali všechny zájemce z fakult, kteří cítí, že mohou formou sdílení svých vlastních praktických zkušeností podnítit zájem u svých kolegů, i ty příznivce online vzdělávání na UPCE, kteří by rádi v oblasti e-learningu načerpali novou inspiraci.

V případě zájmu o sdílení svých zkušeností na workshopu formou vlastního příspěvku prosím kontaktujte Marcelu Křivohlávkovou (tel.č. 6407, marcela.krivohlavkova@upce.cz ).

Svoji účast si prosím rezervujte na emailu marcela.krivohlavkova@upce.cz (tato informace se netýká prezentujících osob).

Workshop bude realizován v prezenční nebo kombinované formě (podle aktuální situace) a uskuteční se v budově rektorátu, místnosti ZAS4NP.

Ohlédnutí za proběhnuvším prvním celouniverzitním workshopem ke sdílení zkušeností v oblasti e-learningu | Univerzita on-line (upce.cz)