• Chcete začít pracovat nebo si připomenout základy práce v tomto systému?

Chcete si to vyzkoušet přímo pod vedením lektora?

Prostřednictvím školení získáte orientaci v systému, dokážete si založit a nastavit parametry kurzu, vč. správy kurzu, vytvořit studijních materiály kurzu jako jsou kniha, popisek, soubor, složka, stránka a jiné, budete umět tvořit činnosti v kurzu, např. dotazník, fórum, chat, úkol a také se seznámíte s úvodem do činnosti tvorbu testu.

Školení proběhne v on-line formě v prostředí MS Teams a zároveň si budete pod vedením lektora vše procvičovat ve Vašem testovacím prostředí univerzitního LMS Moodle, který pro Vás připravíme. Pro toto školení jsou výhodou (nikoli podmínkou) dva monitory (zařízení), na kterých budete školení sledovat a zároveň si procvičovat.

V případě Vašeho zájmu se prosím přihlaste na e-mail marcela.krivohlavkova@upce.cz