• Zajímá Vás, jak správně připravovat testy v tomto systému?

Chcete si to vyzkoušet přímo pod vedením lektora?

Na školení získáte dovednost vytvářet v systému LMS Moodle elektronické testy. Naučíte se sestavit test a zadat jednotlivé typy testových položek, tj. tvořit dichotomické otázky ano-ne, pravda-lež, otázky s výběrem odpovědi, otázky s krátkou tvořenou odpovědí, otázky přiřazovací, otázky doplňovací, otázky s dlouhou tvořenou odpovědí aj. Rovněž se naučíte importovat testové otázky a mnoho dalšího.

Školení proběhne v on-line formě v prostředí MS Teams a zároveň si budete pod vedením lektora vše procvičovat ve Vašem testovacím prostředí univerzitního LMS Moodle, který pro Vás připravíme. Pro toto školení jsou výhodou (nikoli podmínkou) dva monitory (zařízení), na kterých budete školení sledovat a zároveň si procvičovat.

V případě Vašeho zájmu se prosím přihlaste na e-mail marcela.krivohlavkova@upce.cz