• Rádi bychom Vás pozvali na přednášku dr. Jana Besedy, která se bude zabývat evropskými a světovými trendy ve vysokoškolském vzdělávání.

Představí témata jako jsou pedagogické kompetence vysokoškolských učitelů, online hodnocení, analytika učení, mikrocertifikáty, organizace výukových prostor, hybridní výuka, virtuální realita a využití „umělé inteligence ve výuce a učení“.

Přednáška se uskuteční v pátek 4. 11. 2022, v čase 10 – 11:45 hodin, budova EB, místnost 01017.

Na přednášku není nutná registrace.

Mgr. et Mgr. Jan Beseda, Ph.D. na Univerzitě Pardubice vystudoval sociální antropologii a následně mediální studia a antropologii na Univerzitě Karlově. Dlouhodobě se zabývá kvalitou vzdělávání, mediální antropologií, kyberantropologií a dopady ICT technologií v terciárním vzdělávání. Podílí se na mnoha mezinárodních projektech a pořádá konferenci DisCo věnovanou digitalizaci vzdělávání. Vede Národní centrum distančního vzdělávání.