• pondělí 13. 9. 2021 v čase 9-11 hod se koná první z plánované série workshopů organizovaných celouniverzitní pracovní skupinou se zaměřením na e-learning.

Workshop bude realizován v prezenčním formátu v budově DB, místnost B2.

Můžete se těšit na příspěvky o zkušenostech s online výukou na různých fakultách Univerzity Pardubice, a to např. o využívání interaktivních nástrojů při distanční výuce, o hromadné tvorbě příkladů v Moodle, o různých způsobech motivace studentů při vzdálené výuce, o on-line výuce jako impulzu k modernizaci způsobu komunikace se studenty, aj.

Jsou vítáni všichni zájemci z fakult, kteří cítí, že mohou formou sdílení svých vlastních praktických zkušeností podnítit zájem u svých kolegů, i ti příznivci online vzdělávání na UPCE, kteří by rádi v oblasti e-learningu načerpali novou inspiraci.

Vzhledem k opatřením souvisejícím s onemocněním Covid-19 bude kapacita účastníků omezena na 30 osob. Svoji účast si prosím rezervujte na e-mailu marcela.krivohlavkova@upce.cz (tato informace se netýká prezentujících osob).

V případě zájmu sdílení svých zkušeností na workshopu formou vlastního příspěvku prosím kontaktujte p. Marcelu Křivohlávkovou (marcela.krivohlavkova@upce.cztel.č. 6407).